Tohle je Bára, srdce a duše našeho spolku.

Se svými osmi čtyřnohými přáteli, z nichž šest našlo svůj domov z různých útulků po celé České republice, je Bára nejen majitelkou, ale především oddanou ochránkyní těch nejzranitelnějších. Mezi jejími chráněnci najdete i Čikitu, která je s Bárou v doživotní péči, a řadu dalších malých a nemocných psů, kteří potřebují věnovat zvláštní péči.

Její cesta před založením tohoto spolku začala dočaskováním, organizováním materiálních sbírek a neúnavnou pomocí psům v nouzi, a to v úzké spolupráci s řadou spolků a útulků. Bára nejenže zachycuje jedinečnost každého pejska skrze objektiv svého fotoaparátu pro inzerce, ale s láskou se také stará o naše webové stránky,
e-shop a celkovou propagaci našich aktivit.

Její každodenní život je věnován starostí o naše chlupaté svěřence, od venčení až po zajišťování nejlepší možné péče. A její láska k zvířatům nekončí u psů – doma ji dělají společnost i kocour, prasátko, kozy, králík a nebo koně. Každý se svým vlastním příběhem.